Zkušenosti sbíráme již od roku 2009. Prošli jsme studiem výroby nábytku, interiérového designu a psychologie pracoviště. Začínali jsme na menších lokálních projektech a realizacích. Dnes pracujeme na komplexních projektech kanceláří a máme tu čest zastupovat prvotřídní výrobce nábytku z Německa a Rakouska. Vyvinuli jsme vlastní výzkum na pracovištích a strategický design kanceláří.

Jiří Moder

Jiří Moder

majitel, obchodní a projekční činnost

Jiří vystudoval uměleckou průmyslovku se specializací na dřevařskou a nábytkářskou výrobu. Svou praxi postavil na pevných základech – prošel zkušenostmi v montážích, prodeji a obchodu s kancelářským nábytkem v českém i nadnárodním prostředí. Tyto zkušenosti později přetavil do vlastního podnikání, přičemž v roce 2016 společně s Kamilou založili Epixo, aby klientům nabídli všechny výhody synergie při realizacích nových projektů.

Kamila Hasík

Kamila Hasik

designérka interiérů a konzultantka

Kamila vystudovala interiérový design, psychologii a ekonomii. Má 10letou praxi v tvorbě a plánování interiérů s přesahem do souvisejících oborů – psychologie a personalistiky. Průběžně sleduje výsledky mezinárodních výzkumů v oblasti pracovní efektivity ve firmách. Kromě designu je v týmu zodpovědná za tvorbu a vyhodnocování průzkumů ve firmách. Kamila oceňuje kanceláře, které lidi osvěžují, motivují a vynikají důvtipnou nadčasovostí.

Pojďme se potkat na kávě a pobavit se o vašem projektu

Domluvit schůzku

Naši klienti

realizace